Foreclosure Case F-034169-09
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,480 | +2.8% |
| 2024 | $10,194 | +3.3% |
| 2023 | $9,868 | +0.2% |
| 2022 | $9,854 | +1.0% |
To:
Year Built: 1965
567 Ryders Ln
Residential
23 Tall Oaks Dr
Residential
15 Hudson Rd
Residential
19 Stearns Rd
Residential
302 Dunhams Corner Rd
Residential