Property Sale
Sale
$275,000
To:
Sq Ft1,140DeedBook 4608, Page 354
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,567 | +2.8% |
| 2024 | $6,387 | +3.3% |
| 2023 | $6,183 | +0.2% |
| 2022 | $6,174 | +1.0% |
To:
Year Built: 1985
575 Cranbury Rd Ste B-2
Commercial
573 Cranbury Rd Ste A-1
Commercial
575 Cranbury Rd Ste B-4
Commercial
573 Cranbury Rd Ste A-2
Commercial
85 Brunswick Woods Dr
Commercial