Property Sale
Sale
$625,000
To:
DeedBook 18293, Page 765
To:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,028 | +3.1% |
| 2024 | $17,484 | +16.5% |
| 2023 | $15,001 | +0.1% |
| 2022 | $14,991 | +1.0% |
To:
To:
Year Built: 1968
13 Pilgrim Run
Residential
12 Pilgrim Run
Residential
28 Independence Dr
Residential
9 Independence Dr
Residential
63 Independence Dr
Residential