Property Sale
Sale
$800,000
To:
DeedBook 19527, Page 284
To:
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,892 | +3.1% |
| 2024 | $15,413 | +3.4% |
| 2023 | $14,909 | +0.1% |
| 2022 | $14,899 | +1.0% |
To:
To:
Year Built: 1969
16 Pilgrim Run
Residential
15 Pilgrim Run
Residential
19 Pilgrim Run
Residential
26 Independence Dr
Residential
1 Franklin Ct
Residential