Property Sale
Sale
$235,000
To:
DeedBook 19080, Page 415
To:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,890 | +3.1% |
| 2024 | $6,684 | +3.3% |
| 2023 | $6,468 | +0.1% |
| 2022 | $6,459 | +1.1% |
To:
To:
Year Built: 1988
202 Commons Dr
Residential
102 Commons Dr
Residential
104 Commons Dr
Residential
702 Commons Dr
Residential
403 Commons Dr
Residential