Property Sale
Sale
$119,342
To:
Sq Ft820DeedBook 17865, Page 640
To:
To:
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,487 | +3.1% |
| 2024 | $3,383 | +3.3% |
| 2023 | $3,274 | +0.1% |
| 2022 | $3,269 | +1.1% |
To:
To:
To:
Year Built: 1990
1702 Commons Dr
Residential
302 Commons Dr
Residential
3302 Commons Dr
Residential
709 Cypress Ln
Residential
904 Cypress Ln
Residential