Property Sale
Sale
$257,000
To:
Sq Ft2,398DeedBook 4163, Page 47
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,438 | +3.1% |
| 2024 | $15,947 | +3.3% |
| 2023 | $15,431 | +0.1% |
| 2022 | $15,409 | +1.1% |
To:
Year Built: 1992
7 Aldingham Cir
Residential
33 Kentisbury Cir
Residential
27 Kentisbury Cir
Residential
32 Kentisbury Cir
Residential
19 Kentisbury Cir
Residential