Property Sale
Sale
$244,470
To:
Sq Ft2,453DeedBook 4274, Page 461
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,681 | +3.1% |
| 2024 | $16,183 | +3.3% |
| 2023 | $15,660 | +0.1% |
| 2022 | $15,638 | +1.1% |
To:
Year Built: 1995
5 Edinburg Ln
Residential
27 Edinburg Ln
Residential
33 Kentisbury Cir
Residential
22 Edinburg Ln
Residential
27 Kentisbury Cir
Residential