Property Sale
Sale
$91,646
To:
Sq Ft1,010DeedBook 5806, Page 286
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,024 | +3.1% |
| 2024 | $2,934 | +3.3% |
| 2023 | $2,839 | +0.1% |
| 2022 | $2,835 | +1.1% |
To:
Year Built: 1997
1104 Cypress Ln
Residential
11 Park Knoll Dr
Residential
21 Park Knoll Dr
Residential
1105 Cypress Ln
Residential
106 Cypress Ln
Residential