Property Sale
Sale
$275,000
To:
Sq Ft1,488DeedBook 17386, Page 1426
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,353 | +3.1% |
| 2024 | $8,104 | +3.3% |
| 2023 | $7,841 | +0.1% |
| 2022 | $7,830 | +1.1% |
To:
Year Built: 1996
408 Cypress Ln
Residential
1408 Cypress Ln
Residential
1308 Cypress Ln
Residential
1306 Cypress Ln
Residential
608 Cypress Ln
Residential