Property Sale
Sale
$307,500
To:
Sq Ft2,374DeedBook 3872, Page 117
To:
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,047 | +3.1% |
| 2024 | $15,568 | +3.3% |
| 2023 | $15,064 | +0.1% |
| 2022 | $15,043 | +1.1% |
To:
Year Built: 1978
10 Huron Ct
Residential
37 Oak Crest Dr
Residential
21 Oak Crest Dr
Residential
11 Huron Ct
Residential
23 Van Wickle Rd
Residential