Property Sale
Sale
$165,550
DeedBook 4667, Page 871
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,158 | +3.1% |
| 2024 | $10,824 | +3.3% |
| 2023 | $10,474 | +0.1% |
| 2022 | $10,459 | +1.1% |
Year Built: 1980
43 Covington Ct
Residential
38 Dorchester Dr
Residential
27 Covington Ct
Residential
3 Marshall Rd
Residential
147 Stults Ln
Residential