Property Sale
Sale
$300,000
To:
DeedBook 6308, Page 716
To:
To:
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,877 | +3.1% |
| 2024 | $10,552 | +3.3% |
| 2023 | $10,211 | +0.1% |
| 2022 | $10,196 | +1.1% |
To:
To:
Year Built: 1981
25 Wilson Ct
Residential
5 Walton Ct
Residential
30 Stone Ct
Residential
8 Adams Ct
Residential
2 Lewis Ct
Residential