Property Sale
Sale
$295,000
To:
Sq Ft2,150DeedBook 6397, Page 476
To:
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,865 | +3.1% |
| 2024 | $10,541 | +3.3% |
| 2023 | $10,199 | +0.1% |
| 2022 | $10,185 | +1.1% |
To:
Year Built: 1980
37 Wilson Ct
Residential
10 Stone Ct
Residential
41 Wilson Ct
Residential
23 Clark Ct
Residential
23 Thornton Ct
Residential