Property Sale
Sale
$290,000
To:
Sq Ft1,302DeedBook 5325, Page 803
To:
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,267 | +3.1% |
| 2024 | $8,991 | +3.3% |
| 2023 | $8,700 | +0.1% |
| 2022 | $8,688 | +1.1% |
To:
Year Built: 1983
27 Ross Ct
Residential
19 Ross Ct
Residential
17 Heyward Ct
Residential
8 Morton Ct
Residential
41 Heyward Ct
Residential