Property Sale
Sale
$287,000
To:
Sq Ft1,584DeedBook 18157, Page 1952
To:
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,902 | +3.1% |
| 2024 | $8,636 | +3.3% |
| 2023 | $8,356 | +0.1% |
| 2022 | $8,345 | +1.1% |
To:
From:
To:
Year Built: 1985
261 Bromley Pl
Residential
457 Andover Pl
Residential
350 Bromley Pl
Residential
372 Bromley Pl
Residential
305 Palombi Ct
Residential