Property Sale
Sale
$177,000
From:
To:
Sq Ft1,108DeedBook 6915, Page 290NU CodeEstate / executor (10)Recorded1/5/2017
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,609 | +3.1% |
| 2024 | $5,442 | +3.3% |
| 2023 | $5,266 | +0.1% |
| 2022 | $5,258 | +1.1% |
From:
To:
Year Built: 1985
336 Danbury Ln
Residential
426 Danbury Ln
Residential
430 Danbury Ln
Residential
442 Danbury Ln
Residential
444 Danbury Ln
Residential