Property Sale
Sale
$200,000
From:
To:
Sq Ft960DeedBook 6079, Page 785NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded9/4/2009
From:
To:
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,987 | +3.1% |
| 2024 | $5,809 | +3.3% |
| 2023 | $5,620 | +0.1% |
| 2022 | $5,613 | +1.1% |
From:
To:
Year Built: 2009
540 Cranbury Rd Unit 317
Residential
540 Cranbury Rd Unit 217
Residential
540 Cranbury Rd Unit 411
Residential
540 Cranbury Rd Unit 113
Residential
540 Cranbury Rd Unit 111
Residential