Property Sale
Sale
$299,000
To:
DeedBook 18024, Page 676
To:
To:
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,170 | +3.1% |
| 2024 | $7,926 | +3.3% |
| 2023 | $7,669 | +0.1% |
| 2022 | $7,659 | +1.1% |
To:
To:
To:
Year Built: 1984
14 Morgan Pl
Residential
184 Applegate Ln
Residential
344 Mcdowell Dr
Residential
255 Palombi Ct
Residential
187 Applegate Ln
Residential