Property Sale
Sale
$487,390
To:
Sq Ft3,326DeedBook 4959, Page 242
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,657 | +2.8% |
| 2024 | $21,065 | +3.3% |
| 2023 | $20,392 | +0.2% |
| 2022 | $20,362 | +1.0% |
To:
Year Built: 2001
6 Cortland Dr
Residential
16 Cortland Dr
Residential
45 Cortland Dr
Residential
14 Cortland Dr
Residential
8 Braeburn Pl
Residential