Skip to content

2 Memorial DrEast Brunswick, NJ 08816

Built 1959

Last Sale Date
Jun 10, 1980

Property Information

Block627
Lot12.01
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page1202

Building Details

Building Class10
Description12 APT
Dwellings1
ZoningR3
Sq Footage---
Acreage0.76

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$59,700
19%
Improvement Value:$257,000
81%
Total Assessment$316,700

Built

Year Built: 1959