Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,208 | +2.8% |
| 2024 | $8,956 | +3.3% |
| 2023 | $8,670 | +0.2% |
| 2022 | $8,657 | +1.0% |
Year Built: 1970
10 Wolff Ave
Residential
22 Sherwood Ave
Residential
32 Sherwood Ave
Residential
22 Parker St
Residential
20 Deerfield Rd
Residential