Property Sale
Sale
$264,000
To:
Sq Ft1,006DeedBook 5544, Page 14
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,807 | +2.8% |
| 2024 | $6,621 | +3.3% |
| 2023 | $6,409 | +0.2% |
| 2022 | $6,400 | +1.0% |
To:
Year Built: 1930
41 Whittney Ct
Residential
236 Rues Ln
Residential
408 Cranbury Rd U 13
Residential
13 Sudbury Ct
Residential
22 Ardsley Ct
Residential