Property Sale
Sale
$350,000
To:
Sq Ft1,500DeedBook 17572, Page 1026
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,037 | +2.8% |
| 2024 | $12,681 | +3.3% |
| 2023 | $12,276 | +0.2% |
| 2022 | $12,258 | +1.0% |
To:
Year Built: 1969
7 Gates Ave
Residential
15 Gates Ave
Residential
18 Ainsworth Ave
Residential
129 Ainsworth Ave
Residential
69 Schoolhouse Ln
Residential