Property Sale
Sale
$770,000
To:
Sq Ft2,934DeedBook 5932, Page 654
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,044 | +2.8% |
| 2024 | $17,551 | +3.3% |
| 2023 | $16,990 | +0.2% |
| 2022 | $16,964 | +1.0% |
To:
Year Built: 2008
8 Vista Ct
Residential
6 Hawk Ct
Residential
15 Hawk Ct
Residential
15 Hale Rd
Residential
3 Vista Ct
Residential