Property Sale
Sale
$453,000
From:
To:
Sq Ft1,938DeedBook 5784, Page 861Recorded2/15/2007
From:
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,962 | +2.8% |
| 2024 | $13,580 | +3.3% |
| 2023 | $13,147 | +0.2% |
| 2022 | $13,127 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1984
15 Theodore Dr
Residential
2 Disbrow Ct
Residential
44 Rath Ln
Residential
2 Silvester Ct
Residential
2 Theodore Dr
Residential