Property Sale
Sale
$360,000
To:
Sq Ft1,524DeedBook 17546, Page 1050
To:
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,249 | +2.8% |
| 2024 | $10,941 | +3.3% |
| 2023 | $10,592 | +0.2% |
| 2022 | $10,576 | +1.0% |
To:
Year Built: 1954
452 Cranbury Rd
Residential
6 Charter Ct
Residential
14 Coleman Rd
Residential
1 Fairfield Rd
Residential
1 Charter Ct
Residential