Skip to content

200 Rues LnEast Brunswick, NJ 08816

Last Sale Date
Feb 4, 2022

Property Information

Block88.25
Lot8.01
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page1800

Building Details

Building Class10
Description115064SF
Dwellings1
ZoningR2
Sq Footage---
Acreage21.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$253,300
5%
Improvement Value:$4,533,400
95%
Total Assessment$4,786,700

Sale
$0