Property Sale
Sale
$65,000
To:
Sq Ft1,026DeedBook 5925, Page 598
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,939 | +3.1% |
| 2024 | $1,881 | +3.3% |
| 2023 | $1,820 | +0.1% |
| 2022 | $1,818 | +1.1% |
To:
Year Built: 1986
203 W Wycoff Way
Residential
301 Hatfield Ln
Residential
360 W Wycoff Way
Residential
187 W Wycoff Way
Residential
443 Danbury Ln
Residential