Property Sale
Sale
$575,000
To:
DeedBook 17793, Page 1532
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,694 | +3.1% |
| 2024 | $9,405 | +3.3% |
| 2023 | $9,100 | +0.1% |
| 2022 | $9,088 | +1.1% |
To:
Year Built: 1988
385 State Route 18 H
Commercial
385 State Route 18 G
Commercial
10 Auer Ct G
Commercial
561 Cranbury Rd Ste D
Commercial
4 Auer Ct G
Commercial