Property Sale
Sale
$252,500
To:
Sq Ft1,275DeedBook 17000, Page 307
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,451 | +3.1% |
| 2024 | $7,228 | +3.3% |
| 2023 | $6,994 | +0.1% |
| 2022 | $6,984 | +1.1% |
To:
Year Built: 1987
66 La Rue Ln
Residential
41 Dallenbach Ln
Residential
127 Baron Ln
Residential
143 Baron Ln
Residential
30 Dallenbach Ln
Residential