Property Sale
Sale
$304,000
From:
To:
Sq Ft1,630DeedBook 6392, Page 423Recorded10/3/2012
From:
To:
To:
To:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,219 | +3.1% |
| 2024 | $9,914 | +3.3% |
| 2023 | $9,593 | +0.1% |
| 2022 | $9,579 | +1.1% |
From:
To:
To:
To:
To:
Year Built: 1995
97 Van Liew Ct
Residential
13 Dallenbach Ln
Residential
217 Manahan Ct
Residential
197 Stults Ln
Residential
301 Kraemer Ct
Residential