Property Sale
Sale
$360,000
To:
Sq Ft1,904DeedBook 18821, Page 1524Recorded2/8/2022
To:
Year Built: 2021
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,190 | +0.2% |
| 2024 | $9,172 | +309.4% |
| 2023 | $2,240 | +0.0% |
| 2022 | $2,240 | — |
To:
Year Built: 2021
To:
270 Washington St.
Residential
730 Charles St.
Residential
468 Park Ave.
Residential
377 High St.
Residential
104 Jefferson Street
Residential