Property Sale
Sale
$355,000
To:
Sq Ft2,136DeedBook 5942, Page 668
To:
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,025 | +0.2% |
| 2024 | $8,009 | +1.1% |
| 2023 | $7,924 | +0.0% |
| 2022 | $7,921 | -0.4% |
To:
Year Built: 2007
369 Federal Ct.
Residential
365 Federal Ct.
Residential
392 Fayette St.
Residential
368 Federal Ct.
Residential
384 Fayette St.
Residential