Property Sale
Sale
$340,000
To:
DeedBook 19370, Page 396
To:
From:
To:
To:
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,806 | +6.2% |
| 2024 | $6,407 | +1.1% |
| 2023 | $6,339 | +0.0% |
| 2022 | $6,337 | -0.4% |
To:
From:
To:
To:
Year Built: 2007
368 Rector St Unit 416
Residential
368 Rector St Unit 306
Residential
368 Rector St Unit 406
Residential
368 Rector St Unit 315
Residential
368 Rector St Unit 417
Residential