Property Sale
Sale
$79,900
From:
To:
DeedBook 4441, Page 178Recorded9/11/1997
From:
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,219 | +13.3% |
| 2024 | $4,607 | +1.1% |
| 2023 | $4,558 | +0.0% |
| 2022 | $4,556 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1990
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.