Property Sale
Sale
$121,000
To:
Sq Ft972DeedBook 3755, Page 809
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,723 | +0.2% |
| 2024 | $5,712 | +1.1% |
| 2023 | $5,651 | +0.0% |
| 2022 | $5,649 | -0.4% |
To:
Year Built: 1986
37 Dayna Court
Residential
38 Dayna Court
Residential
15 Dayna Court
Residential
43 Dayna Court
Residential
27 Dayna Court
Residential