Property Sale
Sale
$85,000
To:
Sq Ft1,509DeedBook 6704, Page 681
To:
Year Built: 1909
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,818 | +0.2% |
| 2024 | $6,805 | +1.1% |
| 2023 | $6,733 | +0.0% |
| 2022 | $6,730 | -0.4% |
To:
Year Built: 1909
300 Neville St.
Residential
361 Stanford St.
Residential
111 Gordon St.
Residential
682 Elizabeth St.
Residential
405 East Ave.
Residential