Property Sale
Sale
$385,000
To:
Sq Ft1,872DeedBook 18161, Page 352
To:
Year Built: 2020
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,728 | +0.2% |
| 2024 | $10,707 | +1.1% |
| 2023 | $10,593 | +203.5% |
| 2022 | $3,490 | +0.0% |
To:
Year Built: 2020
From:
To:
513 Gerard St
Residential
545 Gerard St
Residential
311 Summit Ave.
Residential
529 Gerard St
Residential
415 Summit Ave.
Residential