Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,950 | +0.2% |
| 2024 | $5,938 | +1.1% |
| 2023 | $5,875 | +0.0% |
| 2022 | $5,873 | -0.4% |
Year Built: 2006
420 Great Beds Ct.
Residential
416 Great Beds Ct.
Residential
494 Great Beds Ct.
Residential
478 Great Beds Ct.
Residential
520 Great Beds Ct.
Residential