Foreclosure Case F-026821-10
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Rule 1
To:
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,736 | +0.2% |
| 2024 | $7,720 | +1.1% |
| 2023 | $7,638 | +0.0% |
| 2022 | $7,636 | -0.4% |
To:
Year Built: 1949
529 Harding Ave.
Residential
737 Hanson Ave.
Residential
739 Mary St.
Residential
347 Leon Ave.
Residential
343 Alpine St.
Residential