Property Sale
Sale
$320,000
From:
To:
Sq Ft1,271DeedBook 18124, Page 1995Recorded11/12/2020
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,930 | +0.2% |
| 2024 | $8,913 | +1.1% |
| 2023 | $8,818 | +3.0% |
| 2022 | $8,565 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1957
801 Forbes Ave.
Residential
805 Barry Ave.
Residential
808 Forbes Ave.
Residential
816 Forbes Ave.
Residential
761 Barry Ave.
Residential