Skip to content

684 Pfeiffer Blvd.Perth Amboy, NJ 08861

Vacant Land

Last Sale Price
$2,200,000
Last Sale Date
Feb 10, 2025

Property Information

Block392.05
Lot7

Dwellings---
ZoningR-60
Sq Footage---
Acreage0.04

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$24,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$24,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$736+0.2%
2024$735+1.1%
2023$727+0.0%
2022$727-0.4%
Property History

No events match the selected filters.