Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,330 | +0.2% |
| 2024 | $8,313 | +1.1% |
| 2023 | $8,225 | +0.0% |
| 2022 | $8,222 | -0.4% |
Year Built: 1969
990 Florida Grove Rd.
Residential
1062 Truxton Dr.
Residential
1002 Florida Grove Rd.
Residential
713 Franklin Dr.
Residential
735 Franklin Dr.
Residential