Property Sale
Sale
$160,000
To:
Sq Ft1,700DeedBook 4496, Page 867
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,479 | +0.2% |
| 2024 | $9,461 | +1.1% |
| 2023 | $9,360 | +0.0% |
| 2022 | $9,357 | -0.4% |
To:
Year Built: 1969
643 Adams Ave.
Residential
409 Hamilton Ave.
Residential
424 Hamilton Ave.
Residential
897 Rowson Ave.
Residential
978 Florida Grove Rd.
Residential