Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,896 | +0.2% |
| 2024 | $7,880 | +1.1% |
| 2023 | $7,793 | +0.0% |
| 2022 | $7,791 | -0.4% |
Year Built: 1969
682 Hunter Ave.
Residential
647 Adams Ave.
Residential
646 Adams Ave.
Residential
1066 Truxton Dr.
Residential
1058 Truxton Dr.
Residential