Property Built
Built
Year Built: 1924
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,333 | +0.2% |
| 2024 | $6,320 | +1.1% |
| 2023 | $6,253 | +0.0% |
| 2022 | $6,251 | +9.9% |
Year Built: 1924
321 Bruck Ave.
Residential
599 Pacific Ave.
Residential
774 Carlock Ave.
Residential
452 Bruck Ave.
Residential
429 Thomas St.
Residential