Property Sale
Sale
$200,000
From:
To:
Sq Ft1,928DeedBook 6518, Page 179Recorded11/13/2013
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,313 | +0.2% |
| 2024 | $7,299 | +1.1% |
| 2023 | $7,221 | +0.0% |
| 2022 | $7,219 | -0.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1911
227 Meade St.
Residential
365 Oak St.
Residential
350 Colfax St.
Residential
264 Prospect St.
Residential
311 Washington St.
Residential