Property Built
Built
Year Built: 1911
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,844 | +0.2% |
| 2024 | $7,829 | +1.1% |
| 2023 | $7,745 | +0.0% |
| 2022 | $7,743 | -0.4% |
Year Built: 1911
362 Prospect St.
Residential
279 Bertrand Ave.
Residential
219 Madison Ave.
Residential
236 Meade St.
Residential
332 Watson Ave.
Residential