Property Sale
Sale
$125,000
From:
To:
Sq Ft1,679DeedBook 9181, Page 4590NU CodeCOAH housing (21)Recorded8/19/2016
From:
To:
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,403 | -5.8% |
| 2024 | $2,551 | +9.8% |
| 2023 | $2,323 | +6.3% |
| 2022 | $2,185 | +5.9% |
From:
To:
Year Built: 2016
13 De Witt Avenue
Residential
23 Atkins Avenue
Residential
1505 Stratford Avenue
Residential
21 Borden Avenue
Residential
19 Borden Avenue
Residential